close
تبلیغات در اینترنت
ورود سامانه بارشی جدید کشور از یکشنبه
آخرین مطالب

ورود سامانه بارشی جدید کشور از یکشنبه

ورود سامانه بارشی جدید کشور از یکشنبه

 • ورود سامانه بارشی جدید کشور از یکشنبه

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز یکشنبه هفته جاری خبر داد.

  احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پیش بینی وضعیت جوی کشور برای ۴۸ ساعت آینده گفت: براساس تحلیل نقشه‌های پیش یابی، برای برخی مناطق غرب  کشور، افزایش ابر و در ساعات بعد از ظهر، بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. این موج روز شنبه در بخش‌هایی از زاگرس مرکزی و مرکز کشور سبب رشد ابر و بارش پراکنده خواهد شد.  

  وی افزود: در سایر مناطق در روز آینده شاهد جوی نسبتا پایدار خواهیم بود. امروز نیز دمای هوا در نوار شمالی کشور به ویژه استان‌های ساحلی دریای خزر به طور نسبی افزایش می‌یابد.

  مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به ورود یک سامانه بارشی جدید از روز یکشنبه اشاره کرد و افزود: با ورود این سامانه، برای برخی مناطق جنوب‌غرب، زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز، رشد ابر، وزش باد، رگبار باران و گاهی رعد وبرق پیش‌بینی می‌شود. در این روز با شمالی شدن جریان‌ها در سواحل دریای خزر، ابرناکی و بارش پراکنده رخ  می‌دهد.

  مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی برای  استان تهران در روز شنبه، غبار صبحگاهی، در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش بینی کرد و ادامه داد: بیشینه دمای استان تهران در ۲۴ ساعت آینده ۱۹ و کمینه آن ۹ درجه سانتی گراد خواهد بود.

  به گفته وی، در روز یکشنبه نیز استان تهران شاهد آسمانی کمی ابری، افزایش تدریجی ابر و بارش پراکنده و وزش باد است. دمای هوا در سردترین ساعت این روز به ۱۰ و در گرم‌ترین ساعت به ۱۸ درجه بالای صفر می‌رسد.  

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .