close
تبلیغات در اینترنت
عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان
آخرین مطالب

عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان

عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان

 • عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان

  ستاره هاي سرشناس هالیوود در دوران دبیرستان چه ظاهری داشته اند؟ مشاهده تصویر هاي آنها مطمئنا می‌تواند خوشگل باشد، در آن زمان شاید این ستاره ها تصور نمی‌کردند در تمام دنیا سرشناس خواهند شد. آیا برایتان دیدنی هست که بدانید ستاره هاي هالیوود در دوران دبیرستان خود چگونه بوده اند؟ یا اینکه چه فعالیت هایي را دنبال میکردند؟

  آیا شاگرد زرنگی بودند یا تنبل؟ یا اینکه آن زمان هم مثل حالا محبوبیت و طرفداران خاص به خود را داشتند؟ اگر دوست دارید با زندگی ستاره در سالها گذشته آشنا شوید، با ما همراه باشید.

  1. کریس پرت

  کریس پرت در مدرسه با تمام هم کلاسی هایش کشتی می‌گرفت، او حتی یک‌بار هم در مسابقات کشتی منطقه مقام پنجم را از آن خود کرد. اما در مدت زمانی که در رستوران کار می‌کرد، ورزش و فعالیت هاي جدی ورزشی خود را کنار گذاشت. به گفته او، دوران دبیرستان یکی از برترین دوران هاي زندگی اش بود.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان2. متیو مک کانهی

  متیو مک کانهی در دوران دبیرستان اش گلف و تنیس بازی می‌کرد. او اعتراف میکند که نخستین شغل اش را در کلوپ همان دبیرستان پیدا کرد. او از ساعت 3 نیمه شب تا صبح در آن مکان کار میکرد و باقی روز خود را به تحصیل می پرداخت. حتی یه یکی از وظایف اش کشتن موجودات مزاحم مثل آرمادیلو که وارد زمین تنیس می شدند، بود.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان3. هلی بری

  طبق گزارشات، هلی بری یک دختر مو بلوند با چشمان آبی بود. او دوران دبیرستان خود را با نمره هاي بالا گذراند و جزو دانش آموزان ممتاز بود. او افتخارات زیادی را در آن دوران کسب کرد و در نهایت برای تصحیح برگه هاي امتحانی دانش آموزان در همان مدرسه استخدام شد

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان
  4. ریس ویترسپون

  ریس ویترسپون می‌گوید که بچه درس خوانی بوده و دوست داشته که همه ي وقت برترین نمره ها را کسب کند. «من همه ي وقت در حال کتاب خواندن بودم اما برای دیگران خسته کننده نبودم، زیرا یاد گرفتم که تحت هر شرایطی از زندگی لذت ببرم.» او در دوران دبیرستان به شدت فعال بوده و در چند جای گوناگون کار می‌کرد. در همان زمان بود که بازیگری را نیز آغاز و در سن 14 سالگی در فیلم «The Man in the Moon» بازی کرد.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان5. ویل فرل

  ویل فرل در دوران دبیرستان اش بازیکن فوتبال، بسکتبال و بیسبال بود. او حتی افتخارات زیادی را در این اساس کسب کرد، بعنوان مثال مقام بیشترین گلر فوتبال را از آن خود کند. در کنار ورزش، او در باشگاه خزندگان نیز فعالیت داشت. از ویل فرل در دبیرستان بعنوان یکی از خوش اخلاق ترین دانش آموزان یا میکنند.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان6. تینا فی

  تینا فی هم جزو بچه درس خوان ها بود، به طوری که در مجله دبیرستان اش، کار گرفت. اضافه بر آن، او عضو تیم تنیس دبیرستان و نیز دانش آموز ممتاز نیز بود.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان7. ویل اسمیت

  ویل اسمیت رپ خوانی را از دوران نوجوانی آغاز کرد. زمانی که او 16 سال داشت، با جف تونز آشنا شد. آنها با نام DJ JAZZY و Fresh Prince همکاری خود را آغاز کردند. نخستین مجموعه شان در آخرین سالهای دبیرستان ویل اسمیت روانه بازار شد.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان8. بروس ویلیس

  بروس ویلیس در نتیجه رای گیری مدرسه، بعنوان شورای دانش آموزان گزینش شد. او در کنار اینکار، در تیم بیسبال و نمایش مدرسه نیز فعالیت داشت. او بازی کردن را یک شیوه درمانی در زندگی اش می دانست. «من در کودکی لکنت زبان بدی داشتم، در واقع از سن 9 تا 17 سالگی، اما با معجزه اي در دوران دبیرستان کاملا بهبود یافتم.»

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان9. بلیک لایولی

  بلیک میگوید: «من همۀ وقت} مبصر کلاس بودم، در شوهای گوناگون نیز ایفای نقش میکردم و این باعث شد که در همان دوران، بازی در فیلم « The Sisterhood of the Traveling Pants» را به من توصیه دهند که خود آغاز راهی به سوی موفقیت برای من بود.»

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان10. جرج کلونی

  جرج کلونی اعتراف میکند که در سن 13 سالگی، نیمی از صورت اش فلج بود و این مریضی 9 ماه به طول انجامید. «دوران اول دبیرستان یکی از بدترین دوران زندگی ام بود، به این علت که نشانه هایي از این مریضی را در صورتم احساس کردم اما این مریضی لطمه اي به تحصیلم وارد نکرد. من همه ي وقت رتبه A کلاس بودم و توانایی ام حتی اکثر از انتظارم بود.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان11. برد پیت

  برد پیت نه تنها امروز، بلکه در دوران دبیرستان اش نیز به خوش تیپی شهرت داشت. او بازیکن مفید تنیس و گلف بود. همین طور در گروه موسیقی و نمایش مدرسه نیز فعالیت میکرد. او میگوید: «من تمام بازی ها را، جزو بیسبال امتحان کرده ام.»

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان12. اپرا وینفری

  اپرا وینفری دبیرستان هاي مختلفی را امتحان کرد. یک‌بار در یکی از گفت و گو هاي تلویزیونی اش گفت: «من در سال اول دبیرستان بعنوان محبوب ترین دانش آموز سال رای آوردم. دیدنی اینجاست که 80% آرا توسط دانش آموزان سفید پوست به من داده شد.»

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان13. جولیا رابرتس

  جولیا رابرتس خودش اعتراف می‌کند که دانش آموز محبوبی نبوده هست. «من نه محبوب بودم و نه منفور، سرم توی کار خودم بود و روی دیگران نیز تاثیر خاصی نداشتم.»

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان14. تام هنکس

  تام هنکس می‌گوید: «من به شدت خجالتی بودم اما این حس مانع از فعالیت من نشد. روحیه مسئولیت پذیری باعث شد که در دوران دبیرستان در فیلمهای «South Pacific» و «Twelfth Night» بازی کنم و در سال 1974 بعنوان برترین بازیگر دبیرستان رای بیاورم.»

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان15. جنیفر لوپز

  جنیفر لوپز هم جزو مجبوب ترین دانش آموزان نبود. «من دوستان صمیمی خودم را داشتم و لزومی نمیدیدم که با همۀ هم کلاسی هایم رابطه برقرار کنم.» او در دوران دبیرستان نخستین فیلم را با نام « My Little Girl» بازی کرد.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان16. اسنوپ داگ

  از آنجا که اسنوپ داگ معتاد به مواد مخدر بود، به مدت چندین سال از دوران نوجوانی اش را در زندان به سر کرد. او حتی چند بار مواد مخدرش را فروخت و از این راه کسب درآمد کرد. این را هم اضافه کنیم که کامرون دیاز یکی از همکلاسی هاي او بود.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان17. نیکلاس کیج

  نیکلاس کیج در گفت و گو اي با «نیویورک تایمز» گفت که او جزو شاگردان ممتاز بود، گرچه تنها تا زمانی که مجبور شود با عمویش زندگی کند. در آن زمان که پدر و مادر او از هم جا شدند، او مجبور شد که به مدت یک سال نزد عمویش، آنهم در یک شهری کوچک، زندگی کند که نتیجه اش افت تحصیلی شدید بود. «نمرات من از A بهF افت کرد. اگر چه با خانواده مهربانی زندگی میکردم اما هیچ چیز برایم مهم نبود چون که آنجا نه شهر من بود، نه منزل ام. اصلا نمی دانستم که برای چه آنجا هستم.»

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان18. ناتالی پورتمن

  ناتالی پورتمن جزو آن دسته از نوجوانانی که به مدام به پارتی می رفتند نبود، در عوض او تمام وقت اش را به تحقیقات دبیرستان می پرداخت. در همان زمان بود که کار بازیگری خود را آغاز کرد. او نخستین بار در سن 11 سالگی و در فیلم «Léon: the Professional» درخشید.

  عکس بازیگران معروف هالیوود در دوران دبیرستان

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .